Hizmet Şartları

Yazılar
1cok.net genel içerik sitesidir. Sitenin amacı, araştırmaya başlayacak kişilerin işini kolaylaştırmak; araştıracakları konuya göre onlara yol göstermektir.

Sorumluluk
1cok.netde yer alan tüm yazıların sorumluluğu, yazıyı yazan yazara aittir. Sitemiz yabancı yazarların yazmış olduğu yazılardan sorumlu tutulamaz.

Ücretli anlaşmalar
Web sitemizde backlink, 250*250, footer reklamları yayımlanmaktadır. 1cok.net yer alan reklamların yönlendirdiği sitelerin içeriği hiçbir şekilde sitemizi ilgilendirmemektedir ve sorumluk alınmamaktadır. Bu sitelerden alacağınız olası zararlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İçerik Kullanımı
1cok.net sitesinde bulunan tüm içerik ve kodların her hakkı saklıdır. Ayrıca belirlenen bazı şartlar dışında bu içerikleri ticari olmayan amaçlar dışında kullanılabilir. Bu içerikler doğrultusunda web sitenizin zarar görmesi durumunda web sitemiz sorumlu değildir.

Kullanım Şartları
Sitemizden yapılan alıntılarda yazılı veya basılı fark etmeksizin 1cok.net sitesini kaynak belirtmek zorunludur.

Web sitemizde kullanılan birçok resim Pixabay gibi ücretsiz stok resim dağıtan web sitelerinden alınsa da sitemizce hazırlanan görsellerin tüm hakları saklıdır.

Ayrıca yukarıdaki iki maddeyi yerine getirmeyenlere yasal işlem başlatılabilir. Bu hak kanunlarla belirtilmiştir.
https://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k4630.html
Sitemizde dolaşarak üstteki şartları kabul ettiğinizi beyân edersiniz.